کافه آرتین نماینده انحصاری برندهای معتبر پیپ، توتون پیپ، قهوه و سیگارپیچ است. خواهشمندم قبل از ایجاد سفارش جدید این برگه را مطالعه کرده و از خدمات کافه آرتین مطلع شوید.

ضانت اصالت کالا:

کلیه محصولاتی که تحت برند فروخته می شوند، کافه آرتین یا نماینده و یا فورواردر آنهاست. شما می توانید از اصل بودن کالای خریداری شده مطمئن باشید.

کلیه پیپ ها دارای یک سال گارانتی آتشگاه بوده که در صورت خرابی مجانا برای مشتری تعمیر خواهد شد. ضمنا اگر کالایی برای عزیزی خریاری کردید، در صورت عدم استفاده تا ی۱۵ روز قابل عودت به شعبه مرکزی است.

تحویل اکسپرس:

ساعات کاری فروشگاه مرکزی در ایام هفته بجز تعطیلات رسمی از ساعت ۹:۳۰ الی ۲۰ میباشد. کلیه سفارشاتی که در این بازه زمانی دریافت شود کارسازی خواهد شد.

تحویل در شهر تهران به صورت ارسال با پیک ظرف مدت ۲ تا ۳ ساعت از پرداخت و در سایر شهر ها ارسال با پست است که ظرف مدت ۲۴ تا ۴۸ ساعت به مقصد خواهد رسید.

پرداخت کارت به کارت:

پس از ایجاد سفارش، لطفا وجه آن را به شماره کارت ۱۹۶۴  ۲۷۳۴  ۸۶۱۰  ۶۲۱۹ بانک سامان بنام آرتین آبراهامیان واریز کنید. در صورتی که در دریافت سفارش خود عجله دارید و یا هماهنگی بیشتری لازم است با شماره تلفن ۹۰ ۱۴ ۶۷ ۷۷ تماس بگیرید.

پشتیبانی تلفنی:

چنانچه در خرید کالا احتیاج به راهنمایی دارید، لزوم هماهنگی برای تحویل کالا دارید یا خدمات دیگری مد نظر شماست لطفا با شماره تلفن کافه آرتین تماس بگیرید. تلفن: ۹۰ ۱۴ ۶۷ ۷۷

عودت کالا:

کلیه محصولات (پیپ، فندک زیپو، ادوات پیپ) در صورتی که استفاده نشده باشد تا ۱۵ روز با همراه داشتن فاکتور فروش و یا شماره فاکتور قابل عودت به شعبه فروشنده است.

برای تهیه کالای مورد نظر خود به یکی از روشهای زیر اقدام فرمائید:

۱- مراجعه به فروشگاه کافه آرتین

نشانی: تهران خیابان شریعتی بالاتر از سه راه طالقانی جنب کوچه گروسی پلاک ۱۸۴

تلفن: ۹۰ ۱۴ ۶۷ ۷۷    ساعات کا فروشگاه: ایام هفته بجز تعطیلات رسمی از ساعت ۱۰ لغایت ۲۰

[googlemap src=”” ]

۲- سفارش تلفنی ۹۰ ۱۴ ۶۷ ۷۷  (کلیه سفارش های تلفنی در تهران به صورت ارسال با پیک و در شهرستانها ارسال توسط پست با هزینه ثابت ۱۳۵۰۰ تومان صورت می یابد)

۳- خرید از نمایندگان لایسنس کافه آرتین:

الف- پاسارگاد تاباک میرداماد:

نشانی: تهران بلوار میرداماد ایستگاه مترو میرداماد مجتمع خرید رز میرداماد طبقه ۲    تلفن: ۳۸۳ ۴۰۳ ۲۶     همراه: ۷۷ ۰۰۰ ۲۲ ۰۹۳۵

ب- نود درجه:

نشانی: تهران میدان ولیعصر کوچه ارژنگ مرکز تجاری پردیس زیر همکف   تلفن: ۶۵۵ ۴۹۷ ۸۸   همراه: ۵۶۷۷ ۵۰۰ ۰۹۱۲