توتون پیپ ایلستید، سه مدل جدید

توتون ایلستید در سه مدل در حال عرضه است که به اجمال به توضیح آنها خواهیم پرداخت:

ایلستید 100 گرمی 66 / 50000 تومان
ایلستید ۱۰۰ گرمی ۶۶ / ۵۰۰۰۰ تومان

– توتون پیپ ایلستید شماره ۶۶:

این توتون ترکیبی از توتون بلک کوندیش پرس شده به همراه توتون ویرجینیای طلایی است. در ویرجینیای این توتون اثر چندانی از شیرینی دیده نمی شود ولی کوندیش پرس شده به خوبی خود را نشان می دهد. بین سه مدل موجود این مدل از همه سنگینتر است ولی به طور کلی هر سه مدل توتون ایلستید جزو توتون های سبک و اروماتیک به حساب می آیند. طعم بی نظیر (کمی میوه ای) این توتون آن را به یکی از پرطرفدارترین مدل ها برای اسموکرهای حرفه ای بدل ساخته است.

از نظر رطوبت، این توتون رطوبت مناسبی دارد و در صورت نگهداری صحیح تا ۲ ماه کاملا تازه و با شرایط عالی قابل استفاده است. توصیه می شود قبل از استفاده بگذارید تا کمی هوا بخورد، در این صورت کمی خشک تر خواهد سوخت.

سنگینی: ۳ از ۵

اسانس: ۳ از ۵

روم نت: ۴ از ۵

ایلستید 100 گرمی 77 / 50000 تومان
ایلستید ۱۰۰ گرمی ۷۷ / ۵۰۰۰۰ تومان

 – توتون پیپ ایلستید شماره ۷۷:

این توتون ترکیب ویرجینیا و برلی است و در سه مدل فوق الذکر جزو سبکترین ها به حساب می آید. طعم نسبتا شیرینی دارد و به دلیل زود سوختن توتون بسیار مناسبی برای اسموکرهای آماتور به حساب می آید. این توتون به هیچ وجه پرس شده نیست و به راحتی درون آتشگاه پیپ قرار می گیرد و رول کات ریز است و برای پر کردن آن هم لازم نیست که مهارت زیادی در پیپ کشیدن داشته باشید.

سنگینی: ۲ از ۵

اسانس: ۳ از ۵

روم نت: ۴ از ۵

ایلستید 100 گرمی 88 / 50000 تومان
ایلستید ۱۰۰ گرمی ۸۸ / ۵۰۰۰۰ تومان

 – توتون پیپ ایلستید شماره ۸۸:

معطرترین گونه بین توتون های فوق به حساب می آید و نرکیبی بسیار عالی و بینظیر از توتون ویرجینیای لوز کات و برلی رول کات است. این توتون به راحتی درون پیپ شما قرار می گیرد و احتیاجی به باز کردن توتون نیست و آماتور ها هم به راحتی قادر به پر کردن هستند. اسانی غالب آن کارامل است و هنگام سوختن روم نت بسیار خوب و مطبوعی دارد. از نظر سنگینی، این توتون را می توان جزو توتون های سبک طبقه بندی کرد.

سنگینی: ۲ از ۵

اسانس: ۳ از ۵

روم نت: ۵ از ۵

اشتراک گذاری

دیدگاه (4)

 1. daniall ۱۳۹۴-۰۳-۲۱ پاسخ

  ب سلام و خسته نباشید.بابت این سری معرفی های توتون ممنون خیلی خوبه…اگر همینطور ادامه پیدا کنه.ی سوال داشتم روم نت ایلستید 88 نسبت به بلک وانیلا بیشتره؟

  • admin ۱۳۹۴-۰۳-۲۲ پاسخ

   بله 88 به دلیل کارت ریز تر هم زود تر می سوزد هم عطر بیشتری پخش می کنه.

 2. Reza53 ۱۳۹۴-۰۳-۲۲ پاسخ

  سلام با نظر آرتین جان از مدل ایلستید 66 استفاده کردم . ازش راضیم.

 3. حمیدنادرپور ۱۳۹۵-۰۲-۰۳ پاسخ

  از سایت خوبتون استفاده گردم متشگرم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.