توتون پیپ بربیا، انتخاب حرفه ای ها دنیای پیپ

Hand Made in BREBBIA

بربیا، معتبرترین برند تولید پیپ در جهان است که با تیراژی در حدود فقط ۳۶۰۰۰ عدد در سال مخاطبین و طرفداران زیادی دارد. شاید یکی از دلایل پر طرفدار بودن این برند تولید تمام شیپ های استاندارد پیپ است. کالاباش، ولکانو، اومپال، کانادین، دوو فیلتر، کاوالیر، پوکر، اگ، دوک، فری هند و … را در کارنامه خود دارد.

توتون پیپ بربیا، محصولی بی نظیر و با کیفیت است که با انتخاب بسیار دقیق از بین صدها لف توباکو صورت یافته است. استفاده از اساسنس های کاملا ارگانیک طعم و روم نت آن را بی نظیر ساخته است. این محصول همانند پیپ های بربیا که اسموکی خنک و ۱۰۰% حرفه ای دارند انتخاب با کیفیتی میباشد.

کافه آرتین نماینده رسمی و انحصاری بربیا در ایران افتخار دارد تا برخی ادیشن های این برند را در ایران عرضه دارد.

 

ROMANZA

شماره ۲۱ رومانزا (ROMANZA)

به معنای داستان عاشقانه

این محصول ترکیبی از بهترین انواع برگ های ویرجینیا به حساب می آید. این توتون که مورد علاقه طرفداران ویرجینیاست شیرینی خاصی دارد و اسانس طبیعی پرتقال تازه دارد. این محصول کمی زودسوز است و بوی محیطی متوسطی دارد و برای آتشگاه های متوسط می تواند گزینه مناسبی باشد که به صورت لوزکات بریده شده است.

QUARETTO

شماره ۲۲ کورارتتو (QUARTETTO)

به معنای بازی گلف چهارنفره

 

منتخبی بی نظیر از ترکیب برگ های ویرجینیا و بلک کوندیش است. این محصول برای دوستانی که عاشق روم نت هستند پشنهاد جالبی می تواند باشد، با ترکیب طبیعی از ادویه و سبزیجات عطر منحصربفردی دارد.

 

SINFONIA

شماره ۲۳ سینفونیا (SINFONIA)

به معنای سمفونی

 

ترکیب  دقیق و خوش طعم از برگ های روشن ویرجینیا و بلک کوندیش با عطر طبیعی پرتقال و زردآلو میباشد. این توتون برای اسموکرهای علاقمند به توتون های آروماتیک گزینه خوبی است.

 

شماره ۲۴ الگرو (ALLEGRO)

به معنای شادی

 

توتون اروماتیک با عطر طبیعی انبه و وانیل. ترکیب اصلی آن برلی است که آن را بین محصولات مشابه بسیار خاص و کم نظیر کرده است.

RONDO

 

شماره ۲۷ روندو (RONDO)

توتون انگلیسی روندو برای علاقمندان به ترکیب های انگلیسی حتما آشناست. ترکیب جالبی از ویرجینیا، لاتاکیا سوری و پریک است. پریک آنقدر کم در ترکیبات پیدا می شود که اسموک این گونه انگلیسی را به طرفدارنش توصیه می کنیم.

SERENATA

شماره ۲۸ سرناتا (SERENATA)

شب عاشقانه

 

ترکیب انگلیسی دیگری برای علاقمندان این گونه است. با کیفیت بسیار عالی و فوق العاده و ترکیبی از برگ های گلدن ویرجینیا و برلی است.

OPERA

 

شماره ۳۲ اپرا (OPERA)

ترکیب توتون ویرجینیا و بلک کوندیش و برلی است، عطرآگین شده با اسانس طبیعی وانیل. گزینه ای جالب برای اسموکرها علاقمند به آروماتیک

 

BREBBIA
راهنمای انتخاب توتون بربیا
نام نوع توتون ترکیبات روم نت سنگینی
شماره ۲۱ (رومانزا) ویرجینیا پرتقال ۳ ۲
شماره ۲۲ (کوارتتو) ویرجینیا / بلک کوندیش ادویه / سبزیجات ۴ ۲
شماره ۲۳ (سیمفونیا) گلدن ویرجینیا / بلک کوندیش پرتقال / زردآلو ۴ ۳
شماره ۲۴ (الگرو) ویرجینیا / برلی انبه / وانیل ۳ ۲
شماره ۲۷ (روندو) ویرجینیا / لاتاکیا / پریک اینگلیش
شماره ۲۸ (سرناتا) گلدن ویرجینیا / لاتاکیا / برلی اینگلیش
شماره ۳۲ (اپرا) گلدن ویرجینیا / بلک کوندیش / برلی وانیل ۴ ۳

 

منابع بیشتری در این زمینه ببینید . . .

منابع بیشتری در این زمینه ببینید . . .

اشتراک گذاری

دیدگاه (1)

 1. آرتین ۱۳۹۷-۰۳-۲۰ پاسخ

  سلام
  بسیاری از دوستان نظر خودم را در خصوص انتخاب یک یا دو توتون معطر از بربیا را خواستند.
  نکته بسیار مهم برای دوستانی که دنبال توتون با روم نت بالا هستند روش پرکردن و کوبیدن توتون است که در مقاله های متعدد در سایت می شود پیدا کرد.
  به نظرم شماره 32 بربیا یعنی اپرا و 23 یعنی سیموفونیا خیلی خاص هستند و بوی محیطی بسیار خوبی دارند و عموما اسموکرها نظر مثبتی داشتند و میتونم توصیه کنم
  برای خرید میتونید به شعب مراجعه کنید یا تلفنی سفارش دهید: 77671490

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.