نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

سیگاربرگ جدید بربیا

بربیا، حد نهایت طراحی پیپ در جهان را رقم زده است و تنها برند جهان است که تمامی شیپ های استاندارد پیپ را تولید کرده است. ظرافت در طراحی و استفاده از بهترین بریر این برند را از همه برندهای دیگر متمایز ساخته است. سیگاربرگ بربیا . . .

حالا نوبت سیگاربرگ بربیاست. این سیگاربرگ که به روش توسکانی (روش مرسوم در ایتالیا برای تهیه سیگاربرگ که بیش از ۲۰۰ سال سابقه دارد) و از برگ کنتاکی برای تهیه این محصول بی نظیر بهره می گیرد. پیچیدن سیگار به روش توسکانی ممکن است برای خیلی ها آشنا باشد. این نوع سیگار را همیشه زیر دندان کلینت ایست وود دیده ایم. کلینت یکی از طرفداران پر پروپاقرص سیگارهای توسکانی است و از آن زمان این نوع پیچیدن محبوب تر هم شده است.

برگ کنتاکی کمی تیره تر و تلخ تر از انواع دیگر برگ ها مانند ویرجینیا به حساب می آید و از نظر طعم هم بی نظیر است. سیگاربه صورت مخروطی پیچیده می شود و دو سر آن باز است. این نوع سیگار به دلیل خاصیت برگ کنتاکی خیلی دیر رطوبت و کیفیت خود را از دست می دهد و در واقع از مدل های پر طرفدار اسموکرهای پیپ به شما می آید. چرا که بربیا این سیگار را که ترکیبی از توتون پیپ لیمیتد ادیشن و برگ کنتاکی است را برای اسموکرهای پیپ خود طراحی کرده است.

برای زمانی که اسموکر پیپ، زمان پیپ کشیدن ندارد و یا به دلیل مشغله خاصی که دارد (مثل کار کاردن، باغبانی، رانندگی و …) نمی تواند روشن نگه دارد ولی از اسموک ها کم دود لذت می برد. این سیگار تا چند دقیقه در صورت عدم پک زدن هم روشن خواهد ماند و طعم آن بینظیر است. طول سیگاربرگ بربیا حدود ۱۵۵ میلیمتر و قطر آن کمی بیش از ۱۰ میلیمتر میباشد.

اگر اسموکر بخواهد از بخشی از سیگار هنگام سوختن صرفنظر کرده و آن را برای زمانی دیگر اختصاص دهد میسر است و طعم آن هم تغییر نمی کند و تلخ نمی شود. امکان کات کردن مکرر سیگار چه از قسمت کپ و چه از قسمت فوت به طور مکرر امکان پذیر است.

اشتراک گذاری
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.