نوشته شده در 2 دیدگاه

فندک زیپو را سفارشی کنید

فندک زیپو

از آن دسته محصولاتی است که طرفداران خیلی زیادی دارد. افراد بیشماری در جهان آنرا هدیه می گیرند و یا هدیه می دهند. معمولا افراد سیگاری همیشه فندک به همراه دارند برای همین هم می تواند یک هدیه خاص، عالی و به یاد ماندی باشد که ارزش خود را سالها به نمایش خواهد گذاشت.

کلیه فندک های عرضه شده در کافه آرتین دارای یک سال گارانتی مغزی فندک بوده و در صورت عدم استفاده قابل عودت میباشند، فندک زیپو اصل را از کافه آرتین خریداری کنید.

شما می توانید فندک زیپو خریداری کنید که جمله، متن، اسم یا هر مشخصه عددی و متنی روی آن حک شده باشد. این سرویس برای کلیه محصولات فروخته شده قابل انجام است، حتی مراجعه به کافه آرتین هم لازم نیست. فقط فندک مورد نظر را انتخاب کنید و متن مورد نظر را هم اعلام کنید تا کار انجام شود.

برای انتخاب مدل مورد نظر به وب سایت کافه آرتین بخش “ فروشگاه فندک ” مراجعه کنید، با تماس با یکی از فروشگاه های کافه آرتین از موجودی محصول مورد نظر آگاه شده و آن را سفارشی کنید . . .

چه فندکی برای چاپ یا گریو مناسب است؟

تقریبا تمامی محصولات زیپو برای حک مناسب هستند و شما انواع مدل های کروم، براس کروم، رنگ، ساتین و … را می توانید انتخاب کنید. برخی از مدل های سفارش به صورت حک مجزا هستند که در صورت سفارش مدل های یاد شده روی پنل پشت حک خواهد شد.

اشتراک گذاری

2 دیدگاه دربارهٔ «فندک زیپو را سفارشی کنید»

  1. آیا امکان چاپ نوشته ای به زبان عبری هم وجود دارد؟
    و آیا امکان دارد که در دو طرف فندک متنی چاپ شود؟

    1. فونت انگلیسی و فارسی فقط موجود میباشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.