نوشته شده در 2 دیدگاه

قهوه ساز اسپرسو اتوماتیک، تمام اتوماتیک . . .

قهوه ساز های اسپرسو اتوماتیک خانگی و اداری پیشرفته مدت زمان محدودی است که به طور گسترده وارد بازار شده اند و البته مخاطب خود را هم پیدا کرده اند. این قهوه ساز های نسبت به هم ردیف های خود از قیمت و صد البته کیفیت بسیار بالاتری برخوردار هستند.

مزایای استفاده از قهوه سازهای اسپرسو اتوماتیک:

۱- آسیاب کردن قهوه زمان استفاده برای تهیه اسپرسو عالی

وقتی قهوه آسیاب می شود چربی قهوه از قسمت های دورنی به قسمت های بیرونی انتقال می یاید. قهوه ساز های اتوماتیک زمان تهیه قهوه آنرا آسیاب کرده و بهترین طعم و کرما را با خود به همراه خواهند داشت.

۲- تهیه اسپرسو، قهوه فرانسه و کافه لته فقط با فشار یک دکمه

وقتی دکنه SHORT COFFEE یا ESPRESSO را فشار می دهید، آسیاب شروع به کار کردن و قهوه دانه هارا آسیاب می کند. سپس آنرا پرس کرده و درون لیوان می ریزد. البته ریز یا درشت بودن قهوه قابل تنظیم است که از این راه می توان تغییر قابل ملاحظه ای در تلخی یا نرمی طعم قهوه بوجود آورد.

۳- کیفیت بالای شیر فوم شده برای تهیه کاپوچینو، کافه لته و یا ماکیاتو

معمولا این دستگاه ها به دو صورت شیر را فوم می کنند. به صورت شیر بخار کهع میبایستی شیر را در شیر جوش ریخته و زیر شیر بخار نگه داشت تا شیر فوم کند و دیگری شیر را از طریق لوله مخصوص به داخل قهوه ساز مکیده، آنرا به صورت فوم خارج می کند، هر دو روش مطلوب و موثر هستند.

۴- کرمای عالی بر اثر فشار مناسب بر قهوه

قهوه تهیه شده توسط این قهوه ساز های کیفیت مطلوبی داشته و فوم طلایی نقش بسته روی قهوه حکایت از گرما و فشار مناسب بر قهوه دارد.

۵- عطر دلنیشن اسپرسو پس از تهیه هر قهوه که در اثر آسیاب کردن قهوه بوجود می آید

در صورتی که قصد تهیه قهوه ساز اسپرسو را دارید و کیفیت آن برای شما اهمیت دارد توصیه می کنیم که یک بار هزینه کنید و از قهوه ساز های Beans to cup یعنی از دانه به لیوان را خریداری کنید.

حتما از برندهای معتبر و معروف خریداری کنید

حتما از فروشنده ای خریداری کنید که روش استفاده صحیح و روش نگهداری آن را به شما آموزش دهد، این نکته از اهمیت بالایی برخوردار است و چه بسا قهوه سازهایی که در اثر فقدان آموزش به کاربر در آشپرخانه خاک می خورند.

کافه آرتین عرضه کننده انواع قهوه ساز های اسپرسو اتوماتیک خانگی، اداری و صنعتی و حتما در زمان فروش روش استفاده آنرا به شما آموزش خواهد داد.

برای آگاهی از مدل های در حال عرضه به فروشگاه قهوه مراجعه کنید

اشتراک گذاری

2 دیدگاه دربارهٔ «قهوه ساز اسپرسو اتوماتیک، تمام اتوماتیک . . .»

 1. سلام و وقت بخیر
  من وقتی قهوه برای خودم تهیه میکنم با طعم و مزه قهوه ای که از فروشگاه شما میخورم متفاوت است البته دستگاه تمام اتومات فیلیپس سایکو به من داده اید چنانچه روش خاص یا افزودنی دیگری داره به من هم یاد بدید متشکر.
  جواد

  1. سلام

   از دکمه شات بلند قهوه استفاده کنید
   برای تهیه ماکیاتو از پودر شیر (کافی میت) استفاده کنید
   چند ویدئو در حال آماده سازی است که عرضه خواهد شد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.