کافه آرتین اجازه فروش محصولات فیک را نخواهد داد

متاسفانه در چند روز اخیر شاهد عرضه بسیار محدود پیپ بربیا فیک (قلابی) در بازار تهران بوده ایم. گویا سودجویان می خواهند دوباره از اعتماد اسموکرهای ایرانی سوء استفاده کنند. هنوز بلایی که سر زیپو در ایران آورده اند را فراموش نکرده ایم.

هیچ شرکت و برند ایرانی تا کنون نتوانسته گارانتی اصلی و سرویس کافه آرتین بر روی محصولات زیپو را عرضه کند. چند سال پیش شاهد ورود عظیم زیپو فیک در بازار بودیم، نشستیم تا ببینیم چه بر سر این برند می آید و متاسفانه امروز هزاران هزار زیپو فیک را می توانید در بازار پیدا کنید. البته هنوز هم فروشگاه هایی هستند که محصول اصلی را می فروشند و در گیشه آنها جایی برای فیک نیست.

کافه آرتین نماینده انحصاری پیپ و توتون بربیا در ایران است، شما می توانید لینک لینک اصلی سایت را ببینید . . .

brebbia-in-the-world

شرکت بربیا و کافه آرتین بر عرضه محصولات خود فقط و فقط از طریق شعب کافه آرتین در ایران تاکید دارند و این محصول را نمی توانید در سایر فروشگاه ها به صورت اصلی خریداری کنید. برند و تصاویر مربوط به این برند از طرف کافه آرتین ثبت گردیده و مالک کلیه حقوق مادی و معنوی آن به شمار می آید. لذا کافه آرتین حق خود می داند تا در صورت مشاهده فروش، عرضه، تبلیغ و یا هر فعالیت تجاری دیگری خارج از فروشگاه های کافه آرتین نسبت به پیگیری خواسته های خود از طریق مراجعع قانونی اقدام نماید.

اشتراک گذاری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.